>>UBYTOVANIE

Táto zrubová chatka je postavená v obci Radava - 3km od termálneho kúpaliska v Podhájskej, v nadmorskej výške 241m, v záhrade rodinného domu.

>>pre zvacsenie klikni >>pre zvacsenie klikni


Chatka je vybavená chladničkou, mikrovlnkou, rádiom, mini kuchynkou, sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Kuchynka - drez, taniere, poháre, príbor, saponát a utierka na riad. Ubytovanie - maximálne 4 osoby - 2 váľandy, 1 rozťahovacia, 1 vysúvacie kreslo. Pre deti poskytujeme detskú postieľku. Posteľné prádlo je v cene ubytovania. Samostatný vchod z cesty zaručuje 100% súkromie. Kdispozícii je detské pieskovisko, hojdačka a ohnisko. Z terasy sa Vám naskytne prekrásny pohľad až na kúpalisko v Podhájskej. Auto môže parkovať pred chatkou v záhrade.

>>pre zvacsenie klikni >>pre zvacsenie klikni


Okrem ubytovania Vám môžeme ponúknuť prehliadku včelnice, jednotlivých včelstiev, oboznámenie s prácou včelára, v sezóne vytáčanie medu, ukážku výroby točených sviečok. V obci je moderný, rímskokatolícky kostol, pošta, potraviny Jednota, súkromné potraviny a zmrzlina, drogéria, občerstvenie Tempo s možnosťou objednania večere. Na prepravu do Podhájskej a okolia môžete využiť autobus, vlak (zástavky vzdialené asi 300 a 500m). Rekreanti však s obľubou využívajú pešie chodníky popod háj (chatka - kúpalisko cca 20 - 30 minút chôdze). Okolitý kopcovitý terén je vhodný na cykloturistiku. Pre deti vieme ponúknuť prechádzky na poníkoch.

U nás nájdete pokoj i oddych a domov si odnesiete pravý včelí med!